Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora testhőmérséklet...

Mekkora testhőmérséklet ingadozás normális egy napon belül?

Figyelt kérdés
2hónapja észre vettem, hogy mintha magasabb lenne a testhőmérsékletem köhögtem is kicsit és picit kapart a torkom. 37,2 volt a testhőmérsékletem. Elmentem orvoshoz. Vett mintát torkomból és Pseudomonas aeruginosa baktériumot találtak. Kaptam rá Cifran 500mg-os antibiotikumot. Ma ért véget a kúra. Viszont az orvos szerint nem ez okozta nálam a picit magasabb testhőmérsékletet. Nem tudja mi. És én sem. Nem vészes. 35,7 szokott lenni. Bár nem szoktam folyton mérni. Ellenben most napi legalább 5x mérem. Pánikbeteg vagyok. Reggel 36,2 néha 35,7 délben már 36,6 és 36,8 este is 36,6 36,8. Úgy érzem kedzek bedilizni. Érdekelne hogy szerintetek ez normális lehet e? Majd megyek nyaki UH ra a tsh pajzsmirigy vérben tökéletes. Más tünetet nem érzek. Egyébként mekkora a normális határ testhőmérséklet ingadozásban? Köszönöm szépen a segítséget.

szept. 9. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez mind teljesen normális hő.

Amúgy enyhe betegség esetén a du 4 óra körüli testhőmérsékletet érdemes mérni, a nap folyamán a természetes ingadozás miatt, az a legmagasabb.

szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. 😊
szept. 9. 19:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!