Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon gyakori megfázás?

Nagyon gyakori megfázás?

Figyelt kérdés

25/lány

Az utóbbi időben fura dolgokon megyek keresztül, mindig mintha valami megfázás lenne. Megy a hasam, görcsöl, beduzzadnak a nyaki nyirokcsomóim, fáj a torkom, picit köhécselek, kijön az arcomon a herpeszes seb, lázas leszek és fáradt, majd 2-3 nap után elmúlik. Na ez van havonta kétszer fixen, egyszer menstruáció vége után, egyszer a kezdete előtt. Szóval havi kétszer tuti, pihenésre kb magától elmúlik. A vérkép gyulladás faktorokat mutat.



szept. 8. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

A visszatérő betegség az immunrendszer gyengülésére utal.

A mensikor eleve a nők szervezete legyengül.

A herpesz is a legyengült immunrendszert mutatja.


Az immunrendszer pillerei:


Elegendő alvás

Megfelő táplálkozás

Pihenés és mozgás egyensúlya

Stresszmentes életmód

Betegség elégséges kipihenése


Nekem is folyton rossz a vérképem - limfocita, monocita csillag.

Régebben a fehérvérsejt is 4 alatt volt, minden vackot elkapok...


Akkor lett vége a folyton betegségnek, mikor rájöttem, nem veszem a stresszt magamra, nem járok annyit közösségbe (rossz immunrendszer fogékony mindenki vackára) betegen nem dolgozom, nem tanulok...


Eszek és nem érdekel a testsúlyom.

Élvezem az életet.


A könnyű felfogás!

a gondmentes élet segít azoknak, akiknek nem olyan penge az immunrendszere, az immunrendszer segítője az emberek, stressz kerülése és a mások gondja bajanak kerülése ugyanis.


Nem véletlen a pasik nem annyit betegek, ezt csinálják :D

szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ovulációkor van ugyanez (a herpeszt leszámítva). Gondolom, hogy valami hormonális dolgokhoz van köze. Én éppen holnap megyek kivizsgáltatni magam.

33N

szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ovuláció alatt nekem meg pecsételő vérzésem van, mióta ez tart :( erre azt mondták, hogy normális, mondom oké. De ez, hogy folyamatosan influenzás vagyok...
szept. 9. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van mellé az is :( Szerintem ezzel a rosszulléttel együtt már nem igazán normális. :(
szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha kiderült, neked mi okozza, megírod kérlek itt vagy priviben? :( addig is jobbulást!
szept. 9. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen;)
szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként arról évek óta tudok, hogy vannak cisztáim, de nem lehet velük mit kezdeni. Egyszer mondták, hogy szedjek fogamzásgátlót, de ki van zárva.
szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!