Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy teljesen elfelej...

Normális hogy teljesen elfelejtek dolgokat?annyira kiesik mintha megsem történt volna?!

Figyelt kérdés

Mármint nem 10 évvel ezelőtti dolgokra gondolok.

Tegnap történt hogy néztem filmet,aztán eltelt 1-2 óra és nekem teljesen kiesett.Tudtam hogy néztem valamit,de azt hogy mit,vagy miről szólt,kik szerepeltek azt nem tudtam.Tényleg mintha megsem történt volna

Utánna apám pörgetett valamilyen oldalt amikor pont a filmnek a képe,címe volt így beugrott.De egészen addig abban is kételkedtem hogy néztem e egyáltalán valamit vagy most mi van.


aug. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire súlyosan nem normális.
aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat hogy ilyesmi velem is tortenik ha

1. Full kimerult vagyok

2. Full dehidratalt vagyok

Valamiert ez a ket allapot ugy hat ram mintha be lennek gyogyszerezve.

Ha ezek rendben vannak es ez megis gyakori akkor azert megvizsgaltatnam magam.

aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet amugy hogy elaludtal a filmen? :D marmint nekem volt ilyen hogy vegigneztem egy filmet es par jelenet maradt csak meg belole de kozben biztosra mertem volna mondani hogy ebren voltam, aztan neztem hogy az oram is ugy merte hogy aludtam :D szoval parszor fixen bealudtam vagy legalabbis valami nagyon theta allapotban voltam nyitott szemmel :D
aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Néha előfordulhat ilyen, ha az ember fáradt, stresszel vagy épp figyelemhiányos.

Ha ez gyakrabban megtörténik, akkor már érdemes orvoshoz fordulni. Nem akarlak megijeszteni, de pl.az Alzheimer kór sok esetben évekkel azelőtt kialakul, hogy egyértelmű jelei lennének kívülről. Érdemes odafigyelni a táplálkozásra, hidratáltságra és edzésre, hogy megőrizd a normális agyműködést.

szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!