Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibiotikum kúra után hogyan...

Antibiotikum kúra után hogyan szedjem a probiotikumot?

Figyelt kérdés

Napi egyet nem elég bevenni? Ketto van ráírva.


Protexin Balance.

Kettot kene foetkezes kozben. De en csak napi egyszer vagyok ehes…egyszer szoktam enni…

De ha nagyon muszaj, eszem ketszer. Milyen hátránnyal jar, ha csak napi egyet veszek be? Jobb lenne a két szem?


Irjatok meg, mi a hatranya a napi egynek es akkor mérlegelem. Interneten nem talalok valaszt erre sehol.


Szerintetek?



aug. 21. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lassabban áll helyre a bélflórád.
aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi.


Tehat mindegy szerinted, hogy 7*2 vagy 14*1 szemet veszek be? Utobbi esetben 14 nap alatt all akkor helyre. Az mennyire baj? Mivel lenne jobb, ha 7 nap alatt állna helyre? Mit kozckaztatok? Mi bajom lehet ebbol most vagy a kesobbiekben?

aug. 21. 14:45
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja, amugy meg orulok, hogy pont volt itthon Protexin, mert most penzem se lenne ra…csak rizsre van most penzem, mast nem eszem. Meg tea, kave, mez. Ennyi taplalekom van minden nap. (Tegnap ettem Pilota kekszet es kólát is egy ismerosomnél.)


Van, aki meg nulla proboitikumot szed…ahhoz kepest, ha en napi egyet beszedek, az jo, nem?

aug. 21. 14:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedd be a két szemet, nem akarsz minden hajnalban bélgörcsöket, munkahelyen óránként nagy wc-re menni, kialakulhat IBS, stb. Igaz, nekem sok antibiotikum kúra után lett ez, de évek óta tart.
aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen? Aha..
aug. 21. 14:53
 6/14 A kérdező kommentje:

Károsodik a bélfloram, ha nem all helyre idoben?


Köszi a tanacsot.

aug. 21. 14:54
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor kevesebb rizst kene enni reggelire…akkor este meg egyszrer megéheznék…akkor kevesebbet eszem mostantol…


Köszi a tippet.

aug. 21. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki anyagi okokból- rendkívúl hiányosan/egyoldalúan taplálkozik?
aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen.
aug. 21. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezen változtatnod kellene, mert tönkremész. Zöldséget, gyümölcsöt, húsfélét muszáj enned. Ez a fajta étkezés átmenetileg megoldás lehet, de hosszútávon nem megy.
aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!