Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha a buszon...

Mit tegyek, ha a buszon sokszor olyan érzésem van, mintha hasmenésem akarna lenni?

Figyelt kérdés
Általában akkor jön elő, ha autópályán halad a busz. Ilyenkor az van bennem, hogyha rámjönne a fosás nem tudna megállni a busz és a járművön tojnék be.:) Tök rossz, mert mikor felszállok a buszra és az kiér az autópályára előjön bennem mindig ez az érzés, elkezdenek morogni a beleim és alig várom már, hogy vége legyen az útnak. Egyszer volt egy rossz élményem, mert rosszat ettem és alig bírtam ki a buszon, azóta gyakran erre a rossz élményre gondolok tudat alatt...Előtte semmi bajom nem volt a buszos utazásokkal. Most is csak akkor tör rám ez a rossz érzés, ha autópályán halad a busz. Mit tegyek?
aug. 20. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj vonattal. Vagy menj olyan busszal amelyiken van wc. (Nem fogod használni, de megnyugtat a tudat, hogy van.)
aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos vonattal sokáig tartana mire beérek a munkahelyemre meg ugye plusz pénzbe is kerülne a busz pedig ingyen van. Próbálok úgy segíteni a problémán, hogy utazás előtt 3 órával már nem eszek és nem iszok semmit, de sajnos az érzés úgy sem múlik mindig el. Esetleg lehet-e kapni erre valami gyógynövényes készítményt?
aug. 20. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem, akkor ez napi dolog, nem alkalmi.

Azért jön elő akkor is, ha nem eszel, mert ez idegi alapon van nálad. Pszichológus? Vagy valami enyhe növényi alapú nyugtató?

aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondolok én is.
aug. 20. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus
aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!