Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy, mintha izgulnék?

Miért érzem úgy, mintha izgulnék?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van ez az érzésem mintha mindig izgulnék és gyorsabban verne a szívem pedig nem. A pulzusomat jó.

Szerintetek mi lehet? Már nagyon izgulok.



aug. 5. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy oka ennek... Várható valami történés vagy valami a közelmúltban, ami stresszt okoz?
aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mi lehet? Már nagyon izgulok."


Izgulsz.

aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En napi 5 kave utan vagyok igy 🥹🥹
aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elmentem vele a sürgősségire.

Ekg érték jó volt, az ultrahang is jó viszont a vérkép eredménye még nincs meg.

Az mit mutat meg?

aug. 5. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

A vérkép sok mindent megmutathat.

Valami csak nyugtalanít téged. Nem vesztél össze valakivel? Nem aggódsz valakiért? Nem félsz valamilyen eseménytől?

Amúgy a MagneB6 egy kicsit megnyugtatja ilyenkor az embert, tudom ajánlani.

aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam ekg-n, ultrahangon és vérvételen is és az ekg és az ultrahangon se találtak semmit illetve a vérkép se mutatott semmit. De azóta se múlt el.

Összevesztem valakivel, igen de már máskor is volt hogy veszekedtünk mégsem volt ez az érzés.

aug. 7. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Összefügghet ezzel az összeveszéssel, de az is lehet, hogy többféle ok miatt alakult ez ki.

Azért annak örülni lehet, hogy minden eredményed jó.

Lehet, hogy sokat segítene egy kis pihenés, úgy értem ha szabadságra mennél és kikapcsolódnál, elutaznál. Ha nem tudsz elutazni, akkor sétálj friss levegőn a lakóhelyed közelében egy parkban, erdőben, vagy folyóparton. És a MagneB6-ot se felejtsd el szedni.

aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ jutott még eszembe, hogy esetleg szedsz-e valamilyen gyógyszert? Ha igen, nézd meg a betegtájékoztatón, hogy nincs-e ilyen mellékhatása.
aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!