Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbadó érzés farkcsontnál...

Zsibbadó érzés farkcsontnál mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy néha enyhe zsibbadás, furcsa érzés sugároz a farkcsontomból a lábaimba, jellemzően a balba. Ha odanyúlok, megmozgatom a bőrt rajta, vagy megtapogatom, akkor ez hatványozódik, és egy enyhe égés érzet is társul hozzá melegség érzettel. Ez gerincprobléma lenne, csigolya probléma, vagy csak valamilyen idegi ami nem okozhat komoly bajt?

júl. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
júl. 30. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem krónikus kismedencei fájdalom szindróma okozott farokcsont fájdalmat és diszkomfort érzést. Először prosztatagyulladásra gyanakodtak, de végül ez lett a diagnózis. Rendszeres futás sokat segített rajta, már alig jelentkezik. De a te tüneteid kicsit mások, kérj orvosi segítséget.
júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet meg nem ereztem, de ahogy igy leirod szerintem az, h becsipoditt egy ideg az is teljesen realis.Azert latogass meg egy orvost mihamarabb!
aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elmúlt! Egyszer lehajoltam, és éreztem ahogy “kiugrik a becsípődés”. Egy pillanatra iszonyatos volt, utána viszont teljesen elmúlt.
aug. 24. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!