Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extrasystolé megtud állni a szív?

Extrasystolé megtud állni a szív?

Figyelt kérdés
Kb napi szinten érzem kb 3-4x mintha megállna egy picit utána bepánikolok.. kardiológian voltam nem találtak semmit de eléggé pánikos vagyok.. valaki tud rá megoldást?

júl. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, ne pánikolj rajta.
júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon max figyelj, hogy ha nem múlik vagy egyre többször lenne, akkor menj újra orvoshoz. Egyébként vérnyomás, pulzus normális? Vagy valamelyik magasabb picit? Vagy csak ez az 1-2 extra van ?
júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi van de ennyit érzek meg főleg mikor inkább pihenek.

Vérnyomásom pulzusom jó alapból de ilyenkor mindig megugrik egy kicsit..

Korábban írtak fel magnerotot de már egy ideje nem szedem

júl. 28. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hidegfront van, nem lehet, hogy az okozza? Sokan nem foglalkoznak vele, de az időjárás is okozhat ilyen tüneteket.
júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom régebben is éreztem de akkor csak kb 2-3 havonta ha 1x.

De év elején voltam kórházban azóta eléggé rá vagyok erre pánikolva és mostanában szinte mindennap érzem. Nem tudom mennyi köze lehet hozzá

júl. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!