Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet bajom ha szedem a...

Lehet bajom ha szedem a vérnyomáscsökkentőt szerintetek?

Figyelt kérdés
Most voltam kardiológusnál és felirtak lisopress 10mg helyett Tolura 40mg és Talliton 6,25mg gyógyszert és az a kérdésem hogy elfelejtettem mondani hogy multkor hasi ultrahangon diffuz májelváltozást irtak fel és ugye benne van hogy ne szedjem a gyógyszert ha májbetegségem van persze elvileg még nem májbetegségnek számít de azért nem tudom szedhetem szerintetek a gyógyszert? Vagy ne szedjem hétfőig? Nem szeretnék szivproblémát amiért napokig nem szedem a gyógyszert ezért kérdezem szerintetek hétfőn hivjam fel a háziorvost? Vagy ez még nem számít májbetegségnek? Belgyógyászatra még nem tudtam eljutni sajnos de szeretnék oda is időpontot kérni.

júl. 19. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a felírt gyógyszert, és hétfőn hícd fel a házi orvost.
júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Vedd csak be a gyógyszereket. Ha van is olyan probléma ami miatt nem szedhetnéd 2 napi adag nem fog megviselni akkor sem.
júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha mást nem írtak le, csak azt, hogy diffúz elváltozás, az nem májbetegség még, ez lehet zsírmáj miatt is vagy nem megfelelő étkezés miatt is, emiatt simán szedheted.
júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne szedj gyogyszert.
júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A májadra sok jó gyógynövény van. Máriatövis, articsóka stb.

Ez az egy két nap már nem számít, a szived fontosabb. Pananginnal is erősítheted, és magnézium sandoz.

Sajnos amikor jönnek a betegségek, küzdünk az egészségünkért. Bár ne lenne, ugye? Képzeld el, nemsokára megszűnik az összes betegség.

Ez nemcsak egy ígéret, hanem meg is valósul. Maga a Teremtő jelentette ki, és mi ebben az időben élünk.

júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
#5: Nem kijelentette, hanem megígérte nekünk és úgy is lesz, de most hogy jön ez ide? Ettől még neki addig az életét itt így kell letöltenie.
júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!