Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elobb megreccsent a vallam...

Az elobb megreccsent a vallam es most nagyon faj, mit csinaljak, hogy elmuljon? Lehet ebbol valami bajom?

Figyelt kérdés
Hatranyultam a kezemmel megvakarni a hatam kozepet(csak h el tudjatok kepzelni a mozdulatot) es roppant egy nagyot a vallam, majd az egesz bal karom lezsibbadt, az ujjamat is kinszenvedes volt mozgatni, nem is nagyon tudtam.. Most mar annyival javult a helyzet, hogy ha nem mozgatom a vallam, akkor csak fajdogal, az alkaromat, ujjaimat mar tudom fajdalom nelkul mozgatni de a vallam meg mindig a legkisebb rezdulestol is erosebben faj. Mar multheten is fajdogalt amugy a vallam, pedig akkor nem is rantottam meg, csak egyik delutan eszrevettem, hogy bizonyos mozdulatoknal faj. Lehet osszefugges a ketto kozott? Szerintetek ez lehet valami komoly, vagy csak elaludtam es majd elmulik?
2010. okt. 31. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az elaludtad kategória. Lehet idegbecsípődés, de akár ki is ugorhatott. De lehet hogy visszaugrott. Be van merevedve (kemények körülötte az izmok)?
2010. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erzek semmi furcsat rajta, nem merev, feszes, kemeny, stb.. Most mar csak erokifejtesre(eleg enyhe, pl elobb megemeltem a parnam es attol) fajdul meg, meg ha nagyon megmozgatom akkor utana is fajdogal, szoval javul, de ettol meg nem hiszem, hogy normalis:( Bar ha javul akkor csak nem lehet nagy a baj, ugye?
2010. okt. 31. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha javul, akkor jó. :) Egy darabig csak óvatosan vele, és esetleg finoman tornáztasd.
2010. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot:) Igazabol ma megint megreccsent, ua. mozdulat hatasara, de most nem fajt annyira (ugyangy lezsibbadt, csak nem volt olyan nagyon fajdalmas es nem olyan sokaig) Asszem mostantol jobbkezzel nyulkalok a hatamhoz, es kesz:o)
2010. nov. 1. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem javulna magától, akkor egy izomlazító inekciót kell kérni, az pik-pak elmulassza. Attól ellazul az izom és ki tud jönni a becsípődött ideg a helyéről. Mondjuk ha bemész az SZTK-ba és előadod magad a recepciósnak, hogy mi a bajod, akkor továbbküldenek.
2010. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!