Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt a típusú...

Mi okozhatja ezt a típusú fejfájást?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve a férjem erősen megmasszírozta a nyakam az én kérésemre, és másnapra erős nyaki fájdalmam volt ,emellé társult egy nagyon fura egyoldali fejfájás a halánték és a tarkóm környékén jobb oldalt. Hónapokig fájt akkor.

Azóta ha valami nagyon nehezet emelek vagy megerőltetem magam akkor előjön. Ha csak egy nehezebb bevásárlás akkor enyhén de ha valami nagyon nehéz dolog akkor erősebben és hetekig tud tartani,majd elmúlik.

Ezt mi okozhatja? Volt már valakinek ilyen?

27 éves vagyok


jún. 30. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegbecsípődés. Nekem detto ugyanez a tünetem szóról szóra. Amikor emelek a nyaki résznél érzem ezt, enyhe fejfájással. Tervezek elmenni masszőrhöz, az jól ki tudná szedni szerintem egy alkalommal. 29/F
jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neked meddig tartanak ezek a fejfájások?

Nekem az első, amikor előjött nagyon sokáig és erősen fájt ráadásul...nem csak enyhén.

Ezek a mostani emeles utáni fájdalmak elég tűrhetőek de nagyon zavaró és ijesztő a több hónapos fejfájás után,mindíg félek hogy újra azt kell átélnem.

Masszőrhöz nem merek elmenni. Tudom hogy a férjem nem az,es valószínűleg valamit jól megnyomott a nyakamon,de ezek után...félek hogy csak rosszabb lenne esetleg.

jún. 30. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
3 óra kb.. mert elfoglalom magam, netezek stb és amúgy elfeledkezek róla. De amint emelek, furcsa, tompa nyaki fájdalom tölt el.
júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egy életveszély vagy ilyesmi.. végzem a dolgom közbe, meg nem folyamatos fájdalom, de a 2 karom felemelésekor, vagy, ha valamit emelek, akkor komoly fájdalommal előjön.
júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!