Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 30 éves nő vagyok. Mi okozhatj...

30 éves nő vagyok. Mi okozhatja a rendkívül változékony hangulatot, ha semmit sem mutatnak a kivizsgálás során a leletek? Esetleg depresszió is közrejátszhat?

Figyelt kérdés
Olyan élethelyzetbeli változások álltak be az életemben, ami miatt fenekestül felfordult az életem,és sajnos a negatívabb irányba. Több orvosnál is jártam, többféle kivizsgáláson is jártam már, de az orvosok szerint makk egészséges vagyok szervileg. Viszont, állandóan fáradt vagyok,kedvetlen, levert és sokszor vannak nagyon félelmetes düh rohamaim is kísérőként. Valóban lehetséges az,hogy ez mentális probléma volna? Nem volt ilyesmire hajlamos személy a családban.
jún. 23. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ja, elmehetnél valakihez, aki felméri a lelki világod.


Hormonálisan hogyan állsz? Azt vizsgálták már?

jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hormonokkal sincsen probléma.
jún. 23. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszichés probléma és nem kell hozzá genetika.
jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Eletemben nem lattam meg olyat, hogy a testet kivizsgaljak es hatradolnek. Szerinted a mentalis problemak betegsegek mellekhatasai?
jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!