Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez ? Többi lent

Normális ez ? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy hasmenéses állapotom, amit valószínűleg a stressz váltott ki. Emellé társult az étvágytalanság és a nem evés.


Viszont kb 4 napja, úgy érzem javulok. Minden reggel, ha felkelek általában gyomorfortyogást hallok, iszom egy probiotikumot és már el is múlik (ez így megy minden reggel).


És ami már nagyon jó hír, hogy kicsit van étvágyam, tehát napi 1 normális étkezésem van. Viszont, akkor utána felpuffadok, ha keveset eszem akkor nem mindig. Dipankrint szoktam rá inni, és általában jobb szokott lenni.


Tudom, lehet szkeptikus vagyok, de szó szerint ugráltam örömömben, mikor megláttam a normális székletem. Eddig lágy és sárga volt, több is naponta.


Most viszont, felkelek reggel fortyog a gyomrom kicsit, rossz szajszag és ilyen csendes szelek gyötörnek. Elsuhan pár csöndes, aztán nemsokára rá wc-re kell mennem. Minden reggel az elmúlt 5 napban. Volt már kemény sötét barna, kemény sárgás, lazább barna, és végül lazább de enyhén darabos világosabb barna. Nemtudom, hogy ez normális e ?


20/L



jún. 6. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt múlt héten, vagy legalábbis nagyon hasonló.

Rossz volt a gyomrom, minden reggel hangtalan, szagtalan szelek. Hasmenésem konkrétan nem volt, de volt olyan, hogy csak reggel 3x mentem WC-re, és mindenféle volt, kemény bogyók, totál krémes sötét színű, nagyon világos szinte sárga. Elmúlt egyébként :) Lehet, hogy van valami ilyen vírus.

Orvosnál nem voltam, mert elmúlt magától és egyébként sem volt túl durva, csak inkább kellemetlen és szokatlan.

jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár nap nyugalom segíthet szerintem.
jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1es!


Nekem hálistennek eddig csak ébredés után egy székelés és annyi.


#2es!

Vizsgaidőszak közepette nehéz lesz, de igyekszem

jún. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!