Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legkényelmesebb (női) szandál,...

Legkényelmesebb (női) szandál, papucs, cipő? Márkák? Linkek?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon fájnak a talpaim!

jún. 5. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lúdtalpbetét amit a saját talpadra csináltatsz.

Mondhatnám hogy a skechers cipő, én is arra függtem rá de a memóriahab miatt felveszi a láb eleve hobás formáját. Szóval kényelmes de rosszabbítja a problémát.

Menj el egy ingyenes talpfelmérésre és nézd meg milyen gázos a helyzet. Utána még mindig donthetsz ugy hogy nem csinaltatsz. De fogadni mernék hogy kell.


Kérdésedre válasz pedig skechers mind szandál, mind cipő. Memóriahabos. Talpformat fuggoen van szelesebb meg keskenyebb fazon

jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Skethers, Rieker, Remonte.
jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Podiartos gyógyszandálom és papucsom van, mindkettő nagyon kényelmes, kivehető talpbetéttel. Évek óta csak ilyenekben járok, a talpbetét jól kidolgozott, abban nem fáj a lábam.
jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lúdtalpkészítő mester ajánlott Skechers cipőt.
jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Skechers van nekem is és Asics.

Annyira fájt a lábam ma, hogy elmentem olyan vizsgálatra és csináltatok egyedi talpbetétet. Azt mondta a hölgy, hogy 1-2 hét, mire megérkezik. Hát, remélem, hogy minél hamarabb!

Köszi mindenkinek!


Volt egy másik hasonló kérdésem is ma a témában, lehet, hogy ott is írtatok?

jún. 5. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos elmondják de azert leirom. Ha meglesz a talpbetet akkor eloszor csak 30 percet hord. Masnap fel orat. Meg par napig max fel napot. Es utana egesz napot. Fokozatosan kell a labnak hozzaszokni
jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hú, de jó, hogy ezt megírtad. Nem mondta a hölgy. A betét pedig postán fog hozzám megérkezni.
jún. 5. 21:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Először 30 percig, másnap fél óráig - hihi 😉
jún. 5. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha felírják receptre ortopédián, akkor olcsóbb lehet.
jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ortopéd egyedi a legjobb.

De nekem most terhesen a sarokfájdalmamon a Birkenstock papucs nagyon sokat segített (ezt is szokni kellett, eleinte fájt járni benne).

jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!