Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan hogy amikor...

Volt már olyan hogy amikor hallottál egy zenét (filmben) akkor elkezdtél gondolkodni a múlton, vissza vágytál oda, rád jött a sírhatnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, mert amikor meghallom azt a zenét... olyan fura.. ezt nem tudom leírni. Szomorú leszek olyankor, pedig egyáltalán nem olyan a zene. Vidám, és engem elgondolkodtat. Ha esetleg tudnátok miért van ez? mitől? megköszönném. :)
2010. okt. 26. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sírhatnék nem jött rám, de volt, hogy amikor néztem a Vissza a jövőbe I.-et, akkor szívesen elutaztam volna körülnézni az 50-es évek Amerikájába.
2010. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, éppen most hallgatom Mike Olfield Tubular I.zenéjét. Nagyon szép időkre emlékeztet. Nyár, napsütés, én a nyitott ablaknál dolgoztam, odakint a verebek csiripeltek. A fiatalságom jutott róla eszembe, tele voltam energiával, vidámsággal. Nagyon-nagyon jó volt.
2010. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt ilyen. Egy embert juttatott eszembe az a szám és nagyon fájó volt vissza gondolni azokra az időkre. De már most nem vágyom vissza abba az időbe. De sokáig így volt... Persze mai napig ha meghallom azt a számot Ő jut eszembe róla.
2010. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként a Robin Hood c. (2010) filmről lenne szó. Abban van 1 zene ami megfogott, bár lehet hogy a jelenet is közrejátszott... Sajnos még nem találtam meg azt a zenét, de nemrég néztem meg 2.jára a filmet, és most már az egész film a zenékkel együtt nagyon szíven ütött. Nem tudom mi lehet ez. Ha ti tudjátok pls mondjátok el. :)
2010. okt. 27. 00:05
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mind2 válaszolónak. :)
2010. okt. 27. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:
IMDB.com-on ha beírod a film címét, meg lehet nézni a soundtrackot.
2010. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!