Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok masszázsolajat...

Szoktatok masszázsolajat használni? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Páromnak sokszor fáj a nyaka, válla, háta. Majdnem minden este meg szoktam masszírozni, de szárazon elég rossz, krémet, testápolót pedig nagyon hamar beszívja a bőre.

[link]

Ezt a terméket néztem, szerintetek megérné megrendelni? Vagy hol lehet kapni ilyesmit? Tudtok esetleg ajánlani is?

Köszönöm előre is!


2010. okt. 24. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen megeri es hasznalni is fog, de ha nem, akkor leveldula olajat is keverhetsz hozza, amit megtudsz vasarolni barhol.

Viszont a parodnak erdemes lenne elmenni orvoshoz, hogy kideruljon, mi a kivalto oka ennek a fajdalomnak. Aztan pedig kezdjen el tornazni, mivel az nagyon fontos. A masszas nyugtatolag hat, de nem fog gyogyitani!

2010. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak annyi hogy sokat vezet egy nap alatt meg rendszergazda és sokat cipel gépeket, hajolgat stb... :) levendulaolajunk van elvileg olyan, ami nem hígított (egyenesen a gyártótól). Majd akkor azzal is :)

2010. okt. 25. 12:35
 3/4 anonim válasza:
mi babaolajat használunk.szerintem nagyon jó
2010. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem veszek babaolajat és keverek bele a levendulaolajból pár cseppet. :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!