Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hol tudnék megtanulni "vereked...

Hol tudnék megtanulni "verekedni"?

Figyelt kérdés
Nem rossz értelemben gondoltam, hanem hogy meg tudjam magam (ill. akik nekem fontosak: pl. barátnőm, húgom, stb.) védeni ebben a mai züllő világban. Nem olyanra gondoltam hogy kung-fu, meg egyebek, mert bár hatásos, de annak kpl. külön szellemisége van, ezért hosszú idő kell ahhoz hogy eljussak egy alap szintre. Nekem mindössze jónéhány fogásra, ill. valaságos helyzetek imitálása során begyakorolt mozdulatokra lenne szükségem. Van ilyen hely (Pesten)?
2010. okt. 24. 18:43
 1/7 anonim válasza:
Egy elhagyatott sikátor...metin2 én tök komolyan levertem egy suhintással a pasimat
2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak önvédelmi tanfolyamok, ahol ilyen fogásokat tanulhatsz. Nézz szét a neten. Ez nem olyan, mint a küzdősportok, ez szimplán csak a leghatásosabb módszereket mutatja meg a támadó leszerelésére :)
2010. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt egy link is, biztos, hogy a fele pesti. :)
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja:

[link]

Bocs

2010. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, ez a Defendo egész hatékonynak tűnik az elsajátíthatóság szempontjából!
2010. okt. 24. 19:18
 6/7 sliman ***** válasza:
boxterem?
2010. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Daito-ryu
2010. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!