Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős altatók vagy...

Nagyon erős altatók vagy nyugtatók kaphatók vény nélkül a gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Csak receptre.
2010. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Hála Istennek nem. Gyógynövényeseket és homeopátiás szereket lehet kapni. Egészséges embernek nincs szüksége gyógyszerre, ha meg úgy érzed, hogy neked kellene, akkor nem vagy egészséges, tehát irány a doki.
2010. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
természetesen nem kapható
2010. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Édesanyám Andaxint vett vény nélkül. Szegény már annyira sírt apukám elvesztése miatt, már nem tudtam vele mit kezdeni.Neki ez bevált.
2010. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha elmennék a dokihoz és füllentenék neki valamit, akkor felírna nekem altatót?

Az a baj, hogyha alaposan kivizsgálna akkor lehet, hogy nem írna fel altatót/nyugtatót de nekem sürgősen szükségem lenne rá/rájuk...:S

2010. okt. 19. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
A homeopátiás Sedatif PC nagyon jó. Én simán elalszom tőle, ha este beveszem. Nyugtató hatása is van. [link]
2010. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Épeszű orvos kivizsgálás nélkül nem ír fel altatót. Hány éves vagy és milyen jellegő az alvásproblémád, ha nem vagyok indiszkrét?
2010. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Anyukám egy évvel ezelőtt halt meg autóbalesetben, azóta nem tudok aludni, rossz a közérzetem, depressziós vagyok, nem eszek, nagyon rosszul érzem maga. 18 éves vagyok.
2010. okt. 19. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kell menned. Az a legjobb megoldás. Ő majd eldönti, hogy mire van szükséged. Nyugtatóval és altatóval semmire sem mész, ha depressziós vagy. Pláne hogy van olyan nyugtató, ami még rá is tesz a depresszióra. Keress egy jó pszichiátert-háziorvos ad beutalót, vagy menj el egyhez magánúton. Antidepresszánssal meg pszihoterápiával lehet ezen segíteni.
2010. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elmenni a pszichiátriára. Úgy érzem, hogy a problémáimat egyedül is meg tudom oldani. Elmegyek egy dokihoz elmesélem neki a gondjaimat, remélhetőleg felír egy nyugtatót de ha nem az se baj, majd megoldom máshogy.
2010. okt. 19. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!