Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha furcsán ver a szívem. Ez...

Néha furcsán ver a szívem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha érzem, hogy a szívem furcsán dobog. Mintha egy nagyon kis időre leállna, utána pedig hirtelen dobban egy nagyot. Ekkor nagyon furcsán érzem magam, mintha elájulnék, de szerencsére ez nem történt meg eddig. Nem olyan gyakori ez, hetente egyszer, kétszer fordul elő ilyen.

Kb. 4-5 éve figyeltem fel erre a dologra.

Anyám szívbeteg, ő majdnem belehalt ebbe, de valami csoda folytán felépült, amire az orvosok sem tudtak választ adni.

Lehet, hogy nekem is ehhez lenne közöm? Mit lehetne tenni?


2010. okt. 10. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, sőt néha úgy érzem, hogy 1-1 ütemet ki is hagy, ami persze nem igaz csak vérnyomás ingadozás miatt nem érezzük a dobbanást.
2010. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Ez gyakori, szinte minden embernél előfordul.Úgy érzed, mintha "leállna" 1 m-re...szar érzés, de ártalmatlan.

Viszont arra figyelj, ha gyakorivá válik-pl. naponta többször és hosszabb ideig-akkor azért nézesd meg magad.

Sokminden kiválthatja: front,időjárás,stressz,hormonális ingadozások(pl. menzi előtt),kialvatlanság,fáradtság stb.

Először is , ne ijedj meg,semmi bajod nincs!

2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 mp-re akartam írni...
2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!