Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél vagy 1 óránként kell...

Fél vagy 1 óránként kell pisilnem. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál. Néztek vizeletet és a vérben nátrium kálium kalcium kreatinin foszfor magnézium TSH FT4 eGFR-EPI Nő szintet. Jók voltak az eredmények. 1 dl vizeletnél már érzem az ingert. Nem tudom,hogy mi okozza. De nagyon kellemetlen. De olyan is előfordul hogy 3 óráig nincs de utána meg folyamatosan. Azt olvastam hogy neurológiai oka is lehet? Ha az okozza akkor az mitől lehet?

Nagyon stresszes is vagyok.



2023. febr. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
5%
Szia! Nekem van egy baràtnôm aki 10 percenként pisilni megy, ha elmegyûnk valahovà rgyûtt!
2023. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen és saját laikus tapasztalatból ítélve észrevettem, hogy minél többször ürítem, annál jobban és hamarabb fog kelleni rövid időn belül megint pisilni. Szóval próbáld ki, hogy hiába érzed az ingert nem mész el wc-re, hanem visszatartod. Így elképzelhető, hogy megszokja a tested (ha elég ideig csinálod). Az is lehet, hogy szimplán kicsi a húgytartályod, vagy túl sokat iszol. Igyál kevesebbet - az ésszerűség keretein belül. Megpróbálhatod beállítani a pisi ingert úgy is, hogy csak adott időközönként mész el wc-re és csak akkor; mondjuk minden 3. Órában. (Tetszőlegesen, de mértékkel.)
2023. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!