Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van? Hogy lehetne...

Ez mitől van? Hogy lehetne megszüntetni? (többi lnt)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Ha tesiórán keményebb feladatot végzünk, máris csillagokat látok, szédülök.Nagyon nem bírom a mozgást(csak az úszást).A családban van cukorbeteg.
2010. okt. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm. ha nem baj hogy írok ...de velem is így van.

Nálam olyankor is szokott ez a szédülés jelentkezni, hogy ha felmegyek a lépcsőn. Vagy, ha lehajolok cipőfűzömet bekötni..:/

Én is szeretném tudni mitől van ez.

18l

2010. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól még nem vagy cukorbeteg, mert szédülsz egy keményebb feladat után. Az én családomban 4 cukorbeteg van (nagyapám, nagymamám, másik nagymamám és keresztapám), és én is szédülük egy nehezebb gyakorlat után, mégsem vagyok cukorbeteg.
2010. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17/F
2010. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen problémám gyerek korban.

Nekem amiatt volt hogy az amúgy (nem túl)alacsony vérnyomásomat a kisebb vagy nagyobb erőkifejtés hirtelen megemelte,ettől máris az ájulás szélén voltam.

Szólj a tanárnak hogy ha nem vagy jól,tudjon róla! Szerintem.

2010. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!De felesleges lenne szólni mert fél perc alatt elmúlik....de nem kellemes érzés.Az enyhe szívzörej nem lehet felelős ezért?(nem vagyok jártas az ilyen dolgokban...)
2010. okt. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!