Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan, aki ébren volt...

Van itt olyan, aki ébren volt 30, 35 órát egyfolytában? És közben esetleg dolgozott is? Hogy éreztétek magatokat, milyen következményei voltak ennek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem nemegyszer megtortent, hogy egy egesz ejszakat kenytelen voltam kihagyni valamilyen hataridos publikacio miatt es a kovetkezo nap is csak a szokasos idoben, este tudtam aludni terni. Egyszer az is megesett, hogy ket egymas utani ejszakan nem volt idom aludni. Ilyenkor utana rendszerint 9-10 orat aludtam, ha modom volt ra, es az ebrenlet idejen egyre nehezebben ment a koncentralas, illetve a jol ertheto es nem akadozo beszed, konnyen ideges lettem, es neha felig elbobiskoltam, ha pl. a metron vagy vonaton ultem.
2022. nov. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban rendszeresen csináltam, mert nappal óráim voltak, éjszaka meg dolgoztam. Egy idő után mindig fáztam, belassultam de néha haluztam is.
2022. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!