Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Mi csíphetett meg?

Mi lehet ez? Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés
Leültem gépezni, és erre lettem figyelmes, hogy a nyakam vakarom. Megnéztek és véraláfutásos volt és a közepén volt egy csípés. Mostanra elmúlt a vér aláfutás, de a csípés még mindig ott van. Olyan mint a szúnyog csípés, de gondoltam bolhára is. Hogy tudom megkülönböztetni? Mi lehet ez?
2010. szept. 26. 14:53
 1/5 A kérdező kommentje:
megnéztem*
2010. szept. 26. 14:54
 2/5 Plaga ***** válasza:
ez egy csípőprotézis volt!
2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi csípett meg (pók?), de érdemes inni egy kis kálciumot.
2010. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm a hasznos választ. Én már tiszta ideg vagyok, hogy a kinti macskáról valahogy bekerült egy bolha és az elfog szaporodni a házba, és az csípet meg. A szüleim lesz@rják, hogy jajj egy bolha nem tud megélni bent, megfog halni, végképp nem tud szaporodni és egyéb marhaságokkal tömnek. És teljesen tanácstalan vagyok.
2010. szept. 26. 15:09
 5/5 Plaga ***** válasza:
egy bolha az nem fog szaporodni :)
2010. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!