Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délben hatalmas hasmenésem...

Délben hatalmas hasmenésem volt,de tényleg. Azóta óránként olyan éhes vagyok mint aki hetek óta nem evett. Lehet emiatt ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyél tartalmas ételt.

Okkal vagy éhes, kimerült a szervezeted és valamire szüksége van. Folyadék+ vitaminok , só , stb.

2022. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ez fix

Csak sajnos kb mindenre érzékeny vagyok.


Laktóz fruktóz tejfehèrje

Sok mindent nem ehetek

2022. máj. 18. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél azt, ami nem okoz problémát. Most pedig igyál sok folyadékot a vízveszteség miatt. Figyeld meg, hogy mit ettél előtte (alighanem reggel) és ismételd meg pl. egy hétvégén. Ha ez is megárt, akkor mondd el az orvosnak.

Amit írtál, az nem minden, amire érzékeny vagy, legfeljebb vannak ételek, amikre ilyen vagy.

2022. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Amit írtál, az nem minden, amire érzékeny vagy, legfeljebb vannak ételek, amikre ilyen vagy."


De okos vagy istenem. 🙄🙄🙄

2022. máj. 18. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, arra nem terjed ki figyelmed, hogy fenti válaszom esetleg nem-e arra vonatkozott, hogy (Te írtad): "...sajnos kb mindenre érzékeny vagyok."?

A kb. mindenre írtam, hogy az általad felsoroltak (amikben nem kételkedem) még nem minden. A "kb"-nek itt semmi jelentősége ebben az estben nincs.

2022. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:

Kezdd az étkezéseket zöld leveles zöldségekkel. Ezek számodra sem tiltólistásak, és a bennük található rostok lassítják a szénhidrát anyagcseréből származó cukrok felszívódását a vérben, és egyben segítik felkészíteni, felpörgetni az emésztőrendszer működését.

Amikor szénhidrátot is tartalmazó ételt fogyasztasz, adj hozzá az étkezéshez egy evőkanál almaecetet, amit akár belekeverhetsz a saláta öntetedbe, hiszen ugye mint fentebb írtam, zöld levelessel indítasz. Az ecet szintén pozitív hatást gyakorol a szénhidrát anyagcserére, és elmúlik az éhségérzeted.

A továbbiakban is érdemes zöld növényi rostokkal indítani, mert az az egészséges táplálkozás alapja.

2022. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!