Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira viszket a fülem, hogy...

Annyira viszket a fülem, hogy már nem bírom és már nem tudok mit csinálni vele, tippek?

Figyelt kérdés

Már kétszer voltam orvosnál, mindkétszer kimosták. Nehezen is hallok, mindig eldugul annyit mondott az orvos valakinek ilyen száraz a fülzsírja és ezért, nem írt fel semmit. (két különböző orvos)

Próbáltam paraffin olajat minden nap egy két cseppet, próbáltam baba olajat ugyanígy, próbáltam paraffin olajjal áztatni oldalra feküdve, hidratáló krémet nem tudom már mit csináljak.

Már van időpontom orvoshoz de ha megint nem kapok választ akkor minek...



2022. máj. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kövirózsa?
2022. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Paraffin olaj rendszeres, naponta történő csepegtetése segíthet.
2022. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kövi rózsa cseppet ajánlanám én is! Bármikor amikor érzem hogy dugul el csöppentek, 5 percig benne hagyom és minden happy! Drogériaba lehet venni!
2022. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Paraffin olajat hol adnak bürettával, vagy hogy hívják azt? Bármely patikában lehet próbálkozni?


Enyém is úgy viszket, hogy beleőrülök, fülész csak annyit mond, hogy zsíros, kimossa és kiveszi az összecsomósodott zsírt (bocsi).

2022. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paraffin olaj akkor hatásos ha száraz belül a fül, ha túl zsíros és felhalmozódik benne a fülzsír, akkor gyógyszertárban kapható rá fülspray.
2022. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható paraffinolaj.
2022. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!