Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket lent, mit...

Nagyon viszket lent, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Még sose voltam senkivel együtt. Mitől viszket akkor? Hogy lehet elmulasztani?
2021. aug. 16. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
El kell menni orvoshoz, ahol kiderül, hogy mi okozza és írnak fel rá gyógyszert.
2021. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy is el tudok kapni valamit hogy még sose szexeltem?
2021. aug. 16. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Orvoshoz menj ezzel.

Lehet csak simán befülledt. Ilyenkor nyáron simán elképzelhető főleg ha testhezálló nadrágot hordasz akármilyen rövidet de ha "ott" annyira beszorítja akkor valószínű nem szellőzik rendesen és jól be is fülledt.

2021. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Idegen wc használat, műszálas ruha, szűk alsónemű, esetleg stand, Balaton vize.
2021. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Menj el nőgyógyászhoz minél hamarabb.

Egyedül inkább ne kísérletezz

2021. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó oké! Köszönöm!
2021. aug. 16. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Első körben Canesten krém. Nem vényköteles és hatásos.
2021. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Most őszintén... miért a lepontozás? A Canesten a legjobb vény nélküli szer. Ha nem használ, az majd kiderül, és lehet tovább lépni.
2021. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ehhez szexelnie egy nőnek, a hüvelyflóra felborulhat akár a menstruációtól de a hőségtől is. Beizzadsz, nem szellőzik, s már kevésbé tudja fenntartani az optimális ph értéket. Én már jártam így sajnos idén, de tavaly is. Nekem a Canesten combi vált be rá, pár nap alatt helyretesz a krémmel együtt, de mivel neked először van ilyen, mindenképp menj el orvoshoz.
2021. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell rögtön orvoshoz szaladni. Pont erről voolt szó, hogy jó a canesten. Ha nem használ, akkor majd megy. De 99%, hogy használni fog.
2021. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!