Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában magas a vérnyomásom...

Mostanában magas a vérnyomásom. Mi a leghatásosabb rá?

Figyelt kérdés
Fehér fagyöngy teát érdemes iszogatni? Fokhagyma kapszula is jótékony? Galagonya virágos ágvég? Napi 1x tömény szesz állítólag kordában tartja az ereket.

2022. ápr. 22. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Én is kerülném a helyedben a gyógyszereket. Csak mellékhatások újjab gyógyszerek mellékhatások újjab gyógyszerek stb. A párom esküszik hogy fokhagyma tinktúra kúra végleg helyre hozza beszabályozza a vérnyomást. Több ismerősnél is működött. Keress rá ha nem találsz semmit írj rám. Leírom a receptet meg a használatát.
2022. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahelyen dolgozol, ha nem vagyok indiszkrét?
2022. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire magas? Milyen a súlyod, BMI-d, testzsírszázalékod? Milyen az életmódod? Közepesen intenzív, intenzív kardió van elég?
2022. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A helyi vállalatnál vagyok autóbuszvezető.

145 körüli, súly: 88-89 kg, BMI 26-27 körül, testzsírt nem tudok. Ülő életmód, de gondolom nem meglepetés. Nem sportolok.

2022. ápr. 22. 17:21
 15/18 anonim ***** válasza:
A homeopátia nem használ, nagy mennyiségű (több, mint napi 1 ital) alkoholfogyasztás ártalmas, elemi a vérnyomást. Ha nem szeretnél gyógyszert használni, hatástalan "alternatív" gyógymódok helyett érdemesebb életmódváltást megpróbálni. Napi 30 perc mozgás, sószegényebb étkezés, kis fogyás, dohányzás kerülése sokat segíthet, mérsékeltebb vérnyomás-emelkedéskor akár önmagában is normalizálhatja a vérnyomást.
2022. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*emeli
2022. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
BMI kicsit sok, bár amikor nekem volt 26, enyhén túlsúlyosnak néztem ki. A vérnyomás miatt próbálj meg fogyni (nekem amúgy pl most 21 a BMI-m) és sportolj fokozatosan egyre többet és többet, az a szívnek is csodajót tesz.
2022. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Enyhe nyugtatót szedj,mondjuk Valeriana relaxot,napit egy vagy két szemet, reggel és este.Egy ideig, pár hónapig, aztán fokozatosan hagyd abba.
2022. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!