Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi (volt) ez? Lécci help

Mi (volt) ez? Lécci help

Figyelt kérdés

meg vagyok fázva;folyik az orrom eléggé,kicsit másabb a hangom.coldrexet szedek.ma hajnalba arra ébredtem hogy iszonyatosan görcsöl és fáj a hasam,mert budira kell mennem,remegtem is eléggé.vártam kicsit,aztán mentem budira.nagy nehezen sikerült ,,szülnöm".visszamentem a szobába,megint fáj és görcsöl,nem mertem megmozdulni.megint mentem budira,sikerült ,,folyékonyat"kakilnom,ezután próbáltam aludni bár még mindig fájt 1 kicsit.ma napközbe meg délután óta fájdogál,de semmi.arra gondoltam hogy a nátha a hasamra ment,de erre akkor mit szedjek?vasárnap nincs házidoki...sose szokott ez lenni náthánál.

bocsi hogy ilyen undorító lett a leírás,de muszáj volt leírnom :/


2010. szept. 11. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

próbálj meg enni egy kis főtt krumplit, háztartási kekszet, étcsokit

sok tea+almalé

sztem vmi járvány vagy elkaptál vmi gyomorfertőzést, vagy lehet h a láz ráment a gyomrodra

2010. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet...de lázas nem voltam,többször mértem
2010. szept. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!