Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Közel egy éve Alvászavarral...

Közel egy éve Alvászavarral küszködök és gyakran rosszul vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és gamer, annyira sokat játszok, erre még jön a suli is a héten kevesebb mint 6 órát aludtam, volt olyan hogy csak 5 órát! Annyira rosszul voltam ma hogy a suliba majdnem kihívták a mentőt!

Állandóan Pisolgok olyan 3 másodpercenként reggel óta, (ritkán abbamarad) Úgy érzem elájulok Fáj a fejem, úgy érzem elvesztem az eszméletem! közel 1 éve már így vagyok, azóta lettem ilyen gamer! Ez nagyon rossz eddig nem találkoztam ilyennel (Ja és I-Dosert) is szoktam néha hallgatni, nem tudom az is közrejátszik e! Légyaszi segítsetek mihamarabb nagyon rosszul vagyok!


2010. szept. 10. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:

nyáron felborult a bioritmusom, de akkor kialudtam magam rendesen mert nem volt suli megvolt 8-10 órás alvás a nyáron de most a suli miatt nem tudok!

nagyon rosszul vagyok: Remegek, Szédülök, Fáj a fejem, és úgy érzem mindjárt elájulok!

2010. szept. 10. 19:18
 2/6 anonim válasza:
get a life!!4négy
2010. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, normális vagy? Szüleid vannak? Mi lenne, ha a sok sz.r játék helyett esetleg alukálnál?! Nem a suli miatt nincs időd aludni!
2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, de Játékfüggő vagyok ennyi hibám van sajnos idáig fajultak a dolgok... Vannak szüleim, volt is már ebből probléma rendesen...! nem tudok meglenni játék nélkül és aludni sem tok mert mindig a wowra gondolok (Wow egy Online JáéK)
2010. szept. 10. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld máshogy beosztani az időd.Például úgy,hogy hétköznap csak 1 vagy 2 órát játszol naponta.Vagy úgy,hogy hétköznap nem játszol,hanem alszol és hétvégén játszol ,amennyit akarsz,szünetekkel.Ha így folytatod teljesen kikészülsz,kórház lesz a vége!
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, megpróbálkozok vele, valahogy... csak az az egy baj van hogy esténként nem tudok elaludni! de majd beveszek egy altatót!
2010. szept. 10. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!