Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fulladozok mindig. Mitől...

Fulladozok mindig. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja, nem elég ha csak simán lélegzem, hanem nagy levegőket kell vennem külön, de ez olyan rosz. Mért van ez? Fulladozok, de nem nagyon, és nem mozgás közben, hanem mindig. Ha ülök, ha mozgok, ugyanaz. Sokszor nagyokat kell sóhajtoznom, akkor meg megkérdik mért sóhajtozok, pedig csak levegőt veszek hogy jusson már valami oxigén a tüdőmbe végre. Mi a fene lehet ez??? Olyan mintha a sima lélegzés kevés lenne. Leállt a fél tüdőm, vagy mi történhetett?
2010. szept. 6. 01:17
 1/9 anonim válasza:
irány az orvos. dohányzol? tüdőszűrés?
2010. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Nem vagy allergiás? Elvileg ez is az egyik tünete lehet, nekem is ez van. Sőt, nekem még durvább...Szerintem is menj orvoshoz, nem tűnik komolynak, de ne várd meg hogy az legyen.

2010. szept. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de ha allergiás lennék, akkor az orrom is folyna, nem? Hát igen dohányzom, bár már egyre kevesebbet. Próbálom abbahagyni. Tüdőszűrésre gondoltam én is, mert már elég rég voltam :/
2010. szept. 6. 08:19
 4/9 anonim válasza:
Gyomorsav? Reflux?
2010. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Parlagfű allergia.
2010. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, de nálam nem állandóan, hanem esténként. Akkor éreztem ilyet, amikor babát vártam, és a kicsi a tüdőmet nyomta. Akkor volt ilyen légszomjam. Most nem tart olyan sokáig, és nem olyan erősen, de én is szoktam érezni, hogy sokszor kell vennem nagy levegőt, hogy "lejusson" az oxigén.
2010. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pánikroham??
2010. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy reflux lesz, vagy tüdőrák, nemtudom, még mindig nem mentem orvoshoz :) Pánikroham nem lehet, mert akkor csak időnként jönne ki. Igazából nem is pánikolok emiatt, mert még nem fulladtam meg, csak úgy szar, meg mostmár mindig háton fekszem elalváskor is, hogy jobban kapjak levegőt.
2010. szept. 7. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Már elmúlt :) Viszont most meg beteg lettem, jól megfáztam :)
2010. szept. 13. 16:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!