Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális , ha zúg a fülem...

Normális , ha zúg a fülem amikor csend van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem alapból van mindig egy alapsistergés, nyilván csendben vagy este jobban észrevehető. Barátnőmnek semmi ilyen problémája nincsen.
2021. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És neked mi váltja ki , ha meg szabad kérdeznem?
2021. nov. 7. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem normális, de sajnos több hasonlót hallani!

Én is küzdök vele többször! Néha kell értágító infúziós kezelés hogy helyre jöjjön...Utobbi időben vitamint szedek rá...

De ki kell vizsgálni több oka is lehet, nem biztos hogy ugyanaz az orvosság Neked is helyrehozza!

2021. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:Engem érdekelne, hogy milyen vitamint szedsz rá.

Nekem gyerekkori betegség miatt szedett gyógyszerek miatt van állítólag.

2021. nov. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ginko biloba, de nem biztos hogy mindenkinek segít! Én éreztem 1 hét után hogy javított rajtam azóta is szedem...
2021. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberiség 10-15 százalékát érinti, nekem 47 éves korom óta van fülcsengésem, most 52 vagyok, minden vizsgálaton voltam, semmit nem tudnak vele csinálni, a legnagyobb baj az, hogy alvászavart is okoz emiatt altatót kell szednem
2021. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egész nap zúg az,csak a napi zajok elnyomják,és amikor csend van akkor tűnik fel.

Lehet keringési zavar,vérnyomás probléma,fülbetegség,de van hogy nincs ismert oka.

Én is voltam ezzel dokinál csak legyintett rá.

Remélem nem fog erősödni.

2021. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire. Nagy csöndben garantáltan mindenki hall egy minimális sistergést.
2021. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!