Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hullámokban rám jön az ásítás....

Hullámokban rám jön az ásítás. Mással is van ilyen? Lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kezdődött a dolog. Függetlenül attól, hogy mennyit alszok kipihent vagyok-e vagy sem, minden nap kétszer-háromszor rám tör ilyen ásítógörcs. Egymás után ásítok 15-20-szor, percenként kb. Már folyik a könnyem meg az orrom. Kérdezgetik a kollégák, hogy álmos vagyok vagy csak ennyire unatkozok? Pedig egyik sem. Elég kellemetlen.. Ilyenkor kinyitom az ablakot hogy legyen egy kis oxigén, de nem segít. Kérdés, hogy mitől lehet ez? És tudok ellene csinálni valamit?

2021. okt. 29. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
orvoshoz miért nem mész?
2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
0%

Orvoshoz menni azért, mert valaki ásít?

Szerintem még az orvos is nevetne. :D

Ettől függetlenül egy vérvételre vagy egy EKG vizsgálatra elmehetsz.

Az ásítás pedig lehet azért, mert sokat ülsz egyhelyben, néha jó átmozgatni egy kicsit a testet és mozogni egyet.

2021. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen menjen orvoshoz ez komoly eü probléma is lehet. Akár a szívével is lehet valami.
2021. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van minden értekezleten, csak ott nem érdeklődnek a kollégák, hanem csúnyán néz a főnök.
2021. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom,lehet szívbetegség előjele.De ha elmondod egy orvosnak,nem fog kiröhögni,úgyhogy nyugodtan.
2021. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!