Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtató tea mellé, szerintete...

Nyugtató tea mellé, szerintetek kell szedni nyugtatót is? (xanax) Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Mert eddig xanaxot szedtem,de jó lenne tenni!

Az alváshoz kellett!


2010. szept. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű sajnos, a xanax-ra secperc alatt rá lehet szokni.

Próbáld úgy, hogy egy ideig fél adagot veszel be, aztán annak a felét és utána elhagyni.

2010. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A xanax durva és a tea másként hathat a bogyó mellet a legjobb ha beszélsz a dokiddal. Én a nyugtató mellé ittam egyszer de teljesen lezsibbasztott. Rémületes volt.Ne kisérletezz saját szakállra vagy csak nagyon kicsit igyál hogy lásd a hatását.
2010. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél év után mondta doki hogy felezve tegyem le a xanaxot,másképp nem megy.Nekem nem ment,ennek 9 éve...sokszor megpróbáltam és a 0.25-öst szedem de nem megy...remélem szerencsével jársz,de a tea nem váltja ki a függőséget és azt írod "jó lenne" nem vagy elég határozott...
2010. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ott kezdödik, hogy a xanax nem nyugatató hanem kedélyjavító (és rohadtul nem altató). Bírom, hogy a háziorvosok már mindenre képesek felírni (nálam már a hasmenésre is előhozta, hogy kellene ...).

Tisztázni kellene magadban hogy miért van szükséged arra hogy leszedáld magad? Addig amig nem a "most halt meg a fél család" vagy a "halálos beteg vagyok" a válasz, addig nem szabad ilyen sz@rokat szedni.

Idd a nyugtató teát, sportolj, járj sokat emberek közé beszélgetni - akár a szimpatikusabb szomszéd nénivel is, jogázz, ha megteheted .. kirándulj, vegyél egy kutyát és kontrolláld a napi stressz.

Hidd el nekem 1,5-2 óra séta után mindenki alszik.

Próbáld ki a természetes szereket ha nincs más (pl. HOVA).

2010. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy fenét kedélyjavító, ez nyugtató.

A felezés is túl gyors, én úgy tettem le (frontint), hogy kb hetente 1/8-dal csökkentettem (4x0,25, aztán 3x0,25 és 1x0,12) így 2 hónap alatt 0 lett.

Egyébként alvásra teljesen hülyeség volt szedni, mert nem altató, hanem csak MELLÉKhatása az álmosság, bónuszként viszont így ingyen kaptál mellé egy jó kis függőséget.

2010. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!