Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a magasvérnyomás nincs megfelelően kezelve?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Károsodott szív- és érrendszer, legrosszabb esetben agyvérzés.
2010. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Infarktus
2010. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, Én is ettől tartok, már 35 éve szedek gyógyszert, de most a felére lett csökkentve a napi adagom, és akárhányszor mérem mindig túl magas. Nem tudom, talán vitatkoznom kéne a dokival?
2010. szept. 3. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

és megterheli a szívet, ami előbb elfárad a munkában és emiatt korában áll le

megviseli az egész szervezetedet

ki kéne nyomozni, mi az oka a magas vérnyomásnak és persze a megfelelő mennyiségű gyógyszert szedni, amíg maga az ok meg nem szűnik

igen, vitatkozz az orvossal, a saját egészséged érdekében

2010. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen vitatkoznod kéne vele,vagy jól felrugnod a saját egészséged érdekében.Kell neked Infarktus,nem működő vesék,cukorbetegség,érrenszeri károsodás,Sztrók???????
2010. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy ha neked 35 éve magas a vérnyomásod, akkor a te szervezeted hozzáidomult ehhez az állapothoz, és egészen más a kockázati faktor, mint egy olyan embernél, akinek egy-két éve alakult ki a hipertóniája. Valószínűleg ezért nem foglalkozik vele a doki. Az enyém azt szokta az alapból 160/110-emre mondani, hogy ő ezzel a vérnyomással itt haldokolna a padlón agyvérzésben. (Hozzáteszem, én nem szedek rá semmit. )
2010. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!