Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mehet rovar a fülbe?

Mehet rovar a fülbe?

Figyelt kérdés
Úgyértem belerepülhet mondjuk a fülbe egy légy?És tudtok olyan módszert amivel meglehet tudni orvos nélkül hogy nincs-e baja a fülemnek(úgyértem nem repült e bele semmi(ha egyártalán beletud)vagy nincs-e halláskárosodása az embernek)Különben nemtörtét mostanában olyan dolog velem ami miatt kérdezném(vagyis én nem tudok róla)És ha bele tud menni a rovar akkor az zümmög a fülben,vagy mi?
2010. aug. 29. 17:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
Második hsz., nekem is a napokban mászott bele valami a fülembe, ráadásul álmomban. Kb. egy 10 másodpercig meg se moccant, addig fel se ébredtem rá, viszont utána olyan lármát csapott, hogy olyat még életemben nem hallottam. Leginkább egy helikopter hangjához volt hasonlítható, nagyon ilyesztő volt erre ébredni. Én kimostam a fülem, de nem láttam meg a bogarat, pedig érdekelt volna mi jutott be.
2019. dec. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!