Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zsibbad a bal kézfejem?

Miért zsibbad a bal kézfejem?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elkezdett zsibbadni a bal kézfejem, akkor csak pár percre, tegnap már kétszer, ma pedig már arra keltem, hogy zsibbad. Nem tudom, kapcsolatban lehet-e azzal, hogy pénteken, amikor először volt ilyen, buszon huzatot kapott az egyik fülem. Mi lehet az oka? Esetleg elfekvés (:D)? Menjek el dokihoz, vagy várjak pár napot, hátha elmúlik? (17 éves, mostanában nem dolgoztam semmi megerőltetőt.)
2010. aug. 29. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább az elfekvésre tippelek, de ha tartós, rosszabbodik, el lehet menni dokihoz.

Nemrég történt velem, hogy valahogy alvás közben ráfeküdtem az egyik kezemre, és egész nap (sőt kicsit még másnap is) nagyon fájt, igaz, pont be is voltak gyulladva az ízületeim, úgyhogy rátett egy lapáttal, de ez csak egy eset volt.

2010. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!