Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szaga/illata van az...

Milyen szaga/illata van az egészségnek?

Figyelt kérdés
Mindenki válasza érdekel! Nem baj,ha megegyezik máséval csak a saját véleménye legyen.
2008. dec. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mint a makknak :D lányok esetében a .inának :Dszerintem igyiket szagolgasd bőszen
2008. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én ha hypo szagot,vagy domestos szagot érzek,akkor érzem a tisztasàgot,és tisztasàg egyenlö föl egészség!

Illetve emikor tavasszal reggel kinyitom az ablakot,és a friss levegöt érzem.

Na nekem ezekhez hasonlithato az egészség illata

2008. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek:: Kinek, kinek esze és érdeme szerint!

A második válaszadónak:Köszönöm a segítségét,véleménye fontos számomra.

2008. dec. 9. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nincsmit az első
2008. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Az egészség illata? :)

Bármilyen illat, amit ha szagolsz, nem a betegség jut az eszedbe róla. :D (egészség illat:természet, frissen nyírt fű, friss levegő, kávé, csoki, citrom, uborka, NIVEA, friss forgács stb; nem egészség illat: ürülék/vizelet szag, orvosi rendelő szaga, "öregszag" [dédinél ilyen szag volt], dohszag, pinceszag, hullaszag :P)

2008. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az egészségnek nincs szaga, illata. Szagtalan természet, talán a "frissesség" ami ilyenkor leírja az állapotot.
2008. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra minden válasz fontos!!!! Nem én vagyok aki lepontozza őket, de aki ezt teszi az leírhatná a véleményét, mert arra most már nagyon kíváncsi vagyok. Én kérek elnézést!
2008. dec. 9. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egeszsegnek nincs illata. Talan a friss illatok emlekeztetnek ra a legjobban-a tavasz illata, a levegon szaradt friss ruha illata..:)
2008. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!