Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez és milyen orvoshoz...

Mi lehet ez és milyen orvoshoz fordulhatnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb 1-1,5 hónapja az a gondom, hogy napi szinten fáj mindenem. Állandóan olyan, mintha brutális izomlázam lenne, leginkább a végtagjaimban illetve a hátam/derekam fáj még, meg a fejem is szokott, de az nem minden nap. Ez az izomfájdalom vagy egyszerre jelentkezik minden testrészemben, vagy van olyan nap, hogy csak a lábaim fájnak, de valami minden nap fáj.

Egyébként mindent ugyanúgy csinálok, mint azelőtt - ugyanúgy és ugyanannyit sportolok, ugyanabban az ágyban alszom (tehát nem hiszem, hogy elfekszem magam) stb. Nem tudom mihez kötni a dolog kezdetét sem

Eddig elvoltam vele, de ma konkrétan annyira fájnak a lábaim és a hátam, hogy a járás is nehezemre esik.

Volt esetleg valakinek már hasonló? Érdemes egyáltalán orvoshoz fordulni ilyennel?

Előre is köszi

23 éves lány



2021. júl. 6. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy reumatológust, ő majd megvizsgál. Vannak bizonyos betegségek, amik okozhatnak folyamatos izomfájdalmat.
2021. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte csináltass egy teljes vérképet is szerintem.
2021. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reumatológus
2021. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi okozza a problémát? Javult a helyzet július óta? Sajnos ugyan ez a gondom, de nem tudok rájönni mitől.
2021. okt. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!