Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet kezdeni a poratka...

Mit lehet kezdeni a poratka allergiával?

Figyelt kérdés
Már 6 éve kivizsgálták nálam hogy poratkára vagyok allergiás, eddig rendben is van a dolog, De csak este jön elő. :S Bárhol vagyok , csak este. Folyton dugul az orrom és viszket. Jó, persze ha nagy por van valahol vagy port kell törölni ilyesmik, akkor is előjön. Amúgy pedig nappal bárhol tök jól elvagyok, itthon is, de este mikor lefekszem nagyon előjön. Van valakinek vmi 5lete erre? próbálkoztam már különböző gyógyszerekkel, orrspray-kel. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele. :(
2010. aug. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Antiallergén ágyneműt vegyél.
2010. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább "beképzelés",ha csak este jön elő. Amikor lefekszel,koncentrálj arra,hogy nincs semmi bajod. Hatásosabb lesz egyidő után,mint a gyógyszerek.
2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ajánlok egy nagytakarítást, és az ágy tisztítását, ágynemű mosást, lehetőleg beltérben szárítva, és igen, antiallergén ágyneműt. Normális az, hogy akkor jön elő, mikor lefekszel, nálam is ez van, és én is allergiás vagyok. Biztosan nem képzelődsz, csupán valószínűleg nem egyedül fekszel az ágyadban. És itt most nem a párodra gondolok. :-)

Sajnos a szőnyeg, főként a padlószőnyeg is gyakran ludas a témában, ha lehet parketta és járólap legyen a padló burkolata.

2010. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálkozok ezzel az ágyneműs lehetőséggel. :)
2010. aug. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!