Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e allergia? Akinek van...

Lehet-e allergia? Akinek van vagy esetleg volt allergiája azok válaszát várom!

Figyelt kérdés
Kb 3-4 napja alig kapok levegőt mert az orrom teljesen el van dugulva a szemeim égnek!!Ezek lehetnek az allergia tünet!!!
2010. aug. 18. 11:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzáírni hogy sokszor homályosan látok és van hogy kapar a torkom is!!
2010. aug. 18. 11:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy allergia. Nekem is így volt. Én Luffeel orrspray-t használtam rá. Próbáld ki hátha neked is beválik
2010. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet bizony!Én is allergiás vagyok,négy éves korom óta.Az akkori gyerekorvos nem ismerte fel,hogy allergia,így az állandó torokfájásra ész nélkül írta az antibiotikumot,míg végül anyukám inkább elvitt és csináltatott egy allergiavizsgálatot.Négy keresztes allergia volt fűfélékre...Mostanára javultak a tüneteim,de pl ha hullik a nyárfa fehér pihéje,ki se látok a könnytől,viszket a szemem,az orrom,minden bajom van.Érdemes lenne neked is egy allergiavizsgálatra időpontot kérni(hónapos sorok vannak sok helyen!)aztán csak kiderül!
2010. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy én Xyzalt és Nasonexet használok,utóbbit orvos nélkül is lehet szerintem használni(orrspray).Próbálj ki valami allergia ellenes gyógyszert,és ha javul,kiderül,hogy allergia-e.
2010. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!!

Azt fogom csinálni igen hogy veszek egy orrsprét kipróbálom hogy hat-e!!

2010. aug. 18. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éve vagyok allergiás! Először is menj el dokihoz, és vizsgáltasd ki magadat! Kérj allergiatesztet! Aztán majd, ha a gyanúd beigazolódik, a szakorvostól fogsz kapni ajánlást, ami azért jó, mert így olcsóbban hozzájuthatsz bizonyos allergiagyógyszerekhez! Nem biztos , hogy az első már hatni is fog. Nekem ez az ötödik gyógyszerem! Orrsprayből most az Avamys, az, ami nekem jó!
2010. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, de hogy mire, azt már nem tudom. Nekem egyszer volt ilyen tünetem, amikor nálam volt pár napig egy roborovszki törpehörcsög (érdekes, hogy más fajtára semmi, csak nála jött elő). Mikor elkerült innen, utána el is múlt.
2010. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ma vettem észre hogy addíg semmi bajom nem volt amíg ki nem keltem az ágyból és ki nem mentem abba a helyiségbe ahol vannak a DEGUINK!!Lehet hogy én is az állatszőrre kezdtem el allergiás lenni??Fura hogy ez most jön ki rajtam pedíg már 3-4 hónapja hogy megvannak ezek az állatok nekünk!!
2010. aug. 18. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, majd kiderítik, mi a baj, az is lehet, hogy egy súlyosabb megfázás, ha a tünetek állandók.
2010. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az lesz!!
2010. aug. 18. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!