Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy ideje különös fájdalma...

Már egy ideje különös fájdalmaim vannak, mi lehet az oka? többi lent

Figyelt kérdés

Észre vettem magamon, hogy kb fél éve rendszeresen fáj/szúró/nyomó érzést észlelek a mellkasomban, lapockámban, és a gerincem közepébe, ez a fájdalom néha felszökik és érzem szinte a szúró érzést a torkomba illetve állakpcsomba/fogaimba.

általába inkább este jön elő 5-10 percig tart majd elmulik.

van hogy délután is érzem, olyan mintha feszülne legtöbbször a mellkasom/hátam és ki akarna roppani. minek lehetnek a tünetei? allergia talán valamire?



2021. febr. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy? Dohányzol? Azbeszt?

Mellkas röntgened, vagy bármilyen képalkotód a mellkasról mikor volt utoljára? Vérvétel?

2021. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

25 vagyok, soha nem dohányoztam.

nem voltam még soha mellkas röntgenen, igazából semmilyen vizsgálatom sincs semmiröl. soha nem kellett

2021. febr. 10. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyit sportolsz? Mennyit ülsz? Milyen a tartásod?
2021. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sportolok, napi 4km biciklizem annyi a max mozgásom. 8 órát ülök munkába, majd otthon további 5-6 órát. szóval naponta 13 órát bőven végig ülök. testartásomat nem mondanám annyira hanyagnak de van rajta mit javítani.
2021. febr. 10. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz vagyok, aki az előzőeket kérdezgette. Szerintem valami mozgásszervi dolog, valszeg a sok üléstől.

Ennyi idősen reumatológiai okok valószínűtlenek, ha egyébként egészséges vagy, akkor szinte minden belgyógyászati dolog is kizárható.

2021. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Autoimmun betegség. A nyugati táplálkozás miatt manapság rendkívül gyakori, csak mivel mindenkinél más tünetekben manifesztálódik (több mint százféle lehetséges tünete van), és mivel az orvosi protokoll sem tartalmazza, kevesen gondolnak rá.
2021. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!