Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges h ettől fáj a gyomrom?

Lehetséges h ettől fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés
Tegnap azt hittem a paprikára h nem erős, jó nagyot beleharaptam, az elején még nem réeztem h csíp és éget aztán mint a tűz úgy égetett, felét lenyeltem felét kiköptem, de azóta fáj a gyomrom, még ma is, meg émelygek!Lehetséges h az erőspaprikától van?Mikor múlik el?:(
2010. aug. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges bizony!Ha nem bírod az erőset kicsinálhatja a gyomrod rendesen!!!Egyél egy kiskanál szódabikarbónát,vagy egyél kekszet,ilyesmit ami megköti a gyomorsavad!Holnapra már jól leszel.
2010. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Sosem ettem erőspaprikát, sem erős ételeket!De most megnyugodtam h ettől!De igen rossz!
2010. aug. 16. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:

azért egy végbéltükrözés nem ártana az autoimmun betegségek kizárására


gasztroenterológia foglalkozik vele

2010. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom,valaki erőset eszik amitől megfájdul a gyomra és egyből autoimmunbetegség,gyomortükrözés,jaj ne mááár!!!!:)
2010. aug. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom nem is gyomor,egyenesen végbéltükrözés!!!Miért nem egyből műtét?Felvágják és így jól látszik mitől fáj...kész agyrém!!!!:D
2010. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezen én is elmosolyodtam:) De mára már semmi bajom, megfogadtam az első válaszoló tanácsát és sok kekszet ettem:)
2010. aug. 17. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Na,örülök,hogy rendbejöttél!(első válaszadó vagyok)
2010. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!