Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Bővebben lent

Mi van velem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szerda óta fáj a torkom. Alig tudok nyelni, fulladok ha levegőt veszek, a mandulám háta mögött meg iszonyatosan nyilal. Levegőt nagyon nehezen tudok venni, muszáj piciket lélegeznem h be ne fulladjak. Orrom nem folyik, de érzem h ott "áll" a dolog a tetején, de nem tudom megindítani.

Az elmúlt pár napba csak nyílalt a torkom, de mostmeg már olyan kaparós érzés is jött rám, muszáj mindig köhögnöm.

Furcsa h se lázas nem vagyok, és nem is látszik h beteg lennék. Nagyon nehezen alszom el a fuldoklórohamok miatt, de ha sikerül nem kelek fel, nem fulladok be este.

Gyógyszert nem szedek, teázgattam, kúráltam magam, bíztam h elmúlik, de gyakorlatilag ugyanolyan az állapotom mint szerdán, annyi kül h mostmár köhögök is.

Reggel arra keltem h fájt az egész hátam, mellkasom, mindenem, de lázam még mindig nincs.

Mi ez, mit csináljak???:S Legalább a fulladást tudnám csökkenteni :S

Amúgy rengeteg hideget ittam szerda előtt, jégkását, hideg ásványvízet, mindent, vszínű az hozhatta elő...



20/L


2010. aug. 14. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ilyen sárgás-zöldes akármi jön belőlem, és érzem h tele van az egész nyelőcsövem meg mindenem slájmmal :S
2010. aug. 14. 08:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy csinos tüdőgyulladás lesz... bár lehet, hogy tévedek... Én már akkor elmentem volna az orvoshoz, amikor az első fuldoklórohamon túl tettem volna magam... azért az még sem normális... Mert oké, ha belázasodsz és köhögsz azt még kikúrálod otthon, de ha már nem kapsz rendesen levegőt, fulladozol ott már tényleg komoly gondok vannak. Szerintem amit még tenni tudsz, hogy minél hamarabb elmész a gyógyszertárba és szerzel Neocitránt... Nekem az szokott segíteni, ha ilyen gondjaim vannak. De ha 1-2 napon belül nem múlik el ez a fulladozás, köhögés kombó, akkor orvos...Bár ha már egy ideje megvan, akkor akár most is elnézhetnél a dokihoz... Nekem 12 évesen volt tüdőgyulladásom... a doki elküldött röntgenre és nem volt vicces látni, hogy a tüdőm tele van folyadékkal... három hétig ki sem bújhattam a takaró alól.

Jobbulást! 17/F

2010. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi!


Mostmár jobban vagyok, vettem Negrot, nem fulladok... érdekes h este meg reggel jön elő keményebben... ilyenkor fáj még a torkom, de nem olyan vészes... levegőt meg kapok, tüdőmet nem érzem betegnek, annyi csak, h mikor lélegzem, akkor a torkom elkezd kaparni, az vezet köhögéshez. Most a mellkasom se fáj már annyira. Csak aza furcsa h áll nálam ez az állapot szerda óta. Mert ugye egy betegség úgy kezdődik hogy elkezd kaparni, csípni a torok, majd láz, köhögés stb, aztán úgy javul napról-napra... itt meg ugyanugy érzem magam már szerda óta... lehet egyébként h tüdőgyulladás lesz, ha hétfőig nem múlik, akkor mindenképp elmegyek az orvoshoz.

2010. aug. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!