Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudom, , kijavítani"?

Hogy tudom, , kijavítani"?

Figyelt kérdés
gyűlölöm a kólát,viszont tegnap és ma meg kellett innom 1 pohárral az illem kedvéért.tudok vmit tenni hogy ne csessze szét a szervezetem?pl.sok vízzel ki lehet-e ,,mosni"
2010. aug. 13. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
1 pohár kólától nem lesz semmi bajod, még egy üvegtöl sem. Baj csak akkor van, ha valaki rendszeresen nagyobb mennyiségben issza.
2010. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy :D
2010. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a kóladió amiből a kóla készül, vagy kellene, hogy készüljön, gyógynövény. És tényleg nem fogsz belehalni. Van olyan ismerősöm aki ha szarul érzi magát megiszik egy fél liter kólát. szerinte neki ez gyógyszer. hát igen az áldott jó koffein már csak ilyen :)De ha nagyon zavar igyál vizet utána otthon. amúgy nem tudom mi az hogy neked illendőségből meg kell inni? a házigazda a bunkó ha te nem szereted mégis eléd rakja.Mond azt hogy nem bírja a gyomrod és kész.
2010. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én hánytattam volna magam
2010. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, csak ha rendszeresen iszod. Amúgy ha nem akartad meginni, miért nem mondtad meg, hogy nem szereted? Egy pohár vizet csak tudtak volna hozni helyette, meg lehet ezt mondani udvariasan is.
2010. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!