Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem találom a helyem a világba...

Nem találom a helyem a világban. Történt már veled ilyen, és mi okozta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy történt. történik. most is. hogy mi okozta? hanyagolnak a barátaim. legalábbis én így érzem. persze, biztos belesegít, hogy csak neten tudnánk társalogni, mert külföldön élek a nyári szünetben, illetve az egyéb iskolai szünetekben. dehát akkor is... szóval jah. történt. na meg ne beszéljek az egyéb gondjaimról :) súlyproblémák(szerintem), önértékelés-problémák, stb. :D
2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen történt ... az alkohol.:D
2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 11. 22:38
 4/4 anonim válasza:
Eléggé gyakori dolog ez, tudod én is voltam hasonló esetben, nekem többnyire a családi helyzetem okozta, aztán a barátnőim is mind kapcsolatban voltak és néha tényleg egyedül éreztem magam, de tudtam, hogy elmenekülni nemtudok a világ elől bármennyire is szeretném megtenni, igy sokat imádkoztam csak Istenben hittem, és tényleg szükségem volt rá, mert már mikor utolsó pillanatomban voltam afelé a döntés fele, hogy szerzetes növérnek megyek, akkor kaptam bizonyságot Istentől, hogy nem ez az élet az amire vágyók és megadta a lehetőséget arra, hogy Jézust az Ő Fiát fogadjam be a szivembe, és megváltozik az életem, nekem igy sikerült, megtalálnom a kiutat. Bátoritalak arra, hogy küldjél e-mailt ha szeretnél többet megtudni vagy látogass el a www.mennyeihir.hu oldalra. Jézus szeret téged is!
2010. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!