Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit mondjak az orvosnak vagy...

Mit mondjak az orvosnak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

0.25-ös frontint szedek alváshoz, de már 5-6 szemet egyszerre. Kb fél éve, mert nen igazán tudom helyre tenni magam, szorongok, stresszelek,félek mindennap.

Valeriana és társai nem használnak.


Holnap megyek orvoshoz megakarom kérni ír-e nekem nagyobb mg-os frontint vagy valami rendes szorongásgátlót.


Menjek inkább pszihológushoz?


Lélekben nagyon össze vagyok törve rengeteg dolog miatt, egyik szülőm idén szülinapomkor halt meg, előtte egy hónappal hagyott el a párom s a munkahelyem is stresszes amit csak én veszek a szívemre de a főnök is szemét velem



2020. nov. 3. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet akár alvási apnoé is, amiről nem tudsz és amiért nem alszol elég mélyen vagy felriadsz. Légzéskimaradásaid vagy hirtelen felhorkantások nincsenek? Ha vannak, az valószínűsítheti a problémát.

Szervi oknál a gyógyszer csak súlyosabbá teszi a dolgot, érdemes kivizsgáltatni az alvásproblémát.

2020. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer felhorkanok,de az ritka. Volt ilyen alvásfigyelő appom, nem mutatott semmi, nem horkolok :/
2020. nov. 3. 12:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nemcsak apnoé szervi ok van, lehet más szervi oka is az alvásproblémának.
2020. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!