Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit mondjak az orvosnak vagy...

Mit mondjak az orvosnak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

0.25-ös frontint szedek alváshoz, de már 5-6 szemet egyszerre. Kb fél éve, mert nen igazán tudom helyre tenni magam, szorongok, stresszelek,félek mindennap.

Valeriana és társai nem használnak.


Holnap megyek orvoshoz megakarom kérni ír-e nekem nagyobb mg-os frontint vagy valami rendes szorongásgátlót.


Menjek inkább pszihológushoz?


Lélekben nagyon össze vagyok törve rengeteg dolog miatt, egyik szülőm idén szülinapomkor halt meg, előtte egy hónappal hagyott el a párom s a munkahelyem is stresszes amit csak én veszek a szívemre de a főnök is szemét velem



2020. nov. 3. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

5-6 frontin egyszerre rengeteg, kerd meg az orvosod, hogy adjon beutalot pszichiaterhez vagy pszichologushoz.

nagyon nehez lehet most a helyzeted, szoritok hogy jobban legyel! ❤️

2020. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem akarom szedni, péntek, szombat nem is szedem meg ha szabin vagyok. Csak alváshoz, mert csak forgolódok meg rémálmaim vannak.


Egyedül lakok s nem is tudom mi lenne ha ezt valaki látná. Rossz drogosnak érzem magam.

2020. nov. 3. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy utaljon be lakhelyedhez közeli alváscentrumba, hogy kiderítsék mi állhat az alvásprobléma hátterében. Rendkívül addiktív amit szedsz és mint látod egyre több és több kell... Lehet szervi ok van az alvásprobléma mögött...

[link]

Hozzád közeli helyeket néz dmeg.

2020. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Középsuli óta rossz alvó vagyok. :( Lehet van valami kattanás a toronyban :(

2020. nov. 3. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Sehogy se kérd meg. Lehet hogy pont a frontintól vannak rémálmaid.

Amúgy ha egyedül laksz akkor lehet ettől is. Nem lehet hogy nem érzed biztonságban magad? Vannak riasztók már elég olcsón, a zárakról nem tudok sokat de ha veszel jót az is megteszi. Kutyát is ajánlom mert jelez, de csak akkor ha szereted.

Igyál kevés koffeint, estére pedig egy pohár koffeinmentes teát (gyümölcs, kamilla stb) vagy tejet.

Ennyi jut eszembe hirtelen. Több altatót semmi esetre sem ajánlok. Pszichiáter se mert az mégtöbb gyógyszert ír fel. Bár nem tudom van e valami bajod, de ha tényleg akarsz gyógyulni(ha egyáltalán van valami bajod, mert a rossz alvással nem biztos hogy kellene szakember) akkor pszichológushoz menj gyógyszer helyett.

2020. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a szorongásod is hozzájárul, de ha ez korábban is fennállt, akkor valóban lehet szervi eredetű, esetleg tápanyaghiány. Mindenképp orvos, de ne erősebb gyógyszert kérj, hanem próbálj a végére járni az igazi oknak. Teljes vérkép, alváscentrum kezdésnek, aztán az orvos eldönti a továbbiakat. Ne engedd, hogy a gyógyszertől függjön az alvásod, mert csak magadnak ártasz vele. Legyél fontos magadnak, ne hagyd magad lerázni, és akarj teljesen egészséges lenni, még ha sokan el is bagatelizálják a peoblémád.
2020. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs, az utolsó bekezdést valamiért csak most olvastam el, de szerintem akkor se szedj mégtöbb gyógyszert csak mert ez már nem hat

[link]

Pszichológust viszont ajánlom ha megteheted anyagilag.

2020. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös voltam
2020. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ajtó most lett cserélve felújítás miatt. Van két kutyus ők jeleznek meg van kamerám.

Ha van valami a munkahelyen sokat kattogok rajta akár hetekig. Főnököm elég szemét velem szerintem ez 80%ban rátesz.


Képzeljétek mikor apa meghalt akkor azt a 2 napot ami jár ilyenkor kivettem ( vasárnap halt meg így a hétfő keddet kivettem) szerdán már mentem nyílván nem akartam bevinni,de nem tudtam megfelelően dolgozni s kiabàlt velem pedig tudta mi van, ez is bennem van megint kitudja kifog-e rúgni, s gondolkozok inkább felmondok, mert sok mindent rám tolnak a kollégák is ettől is besokkallok

2020. nov. 3. 12:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Online pszihológus segíthet egy " kezdőnek"?
2020. nov. 3. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!