Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénes fejfájás, és evés?

Migrénes fejfájás, és evés?

Figyelt kérdés

Ha fáj a fejem, akkor migrénes fejfájásom van.Ez öröklött, a csakádban anyunak is, nővéremnek is ilyen jellegű fejfájása van.

Ha fáj a fejem, (mint ma is)csakis a Cataflamtól múlik el.De ma nme volt nálam, nem tudtam bevenni, csak miután haza jöttem.

No a kérdés az lenne, hogy, ha fáj a fejem, akkor míg eszek elmúlik.Amint lemegy az utolsó falat, egyből megint iszonyatosan fáj.

Ezt már régen megfigyeltem magamon.Így talán kissé murisan hangzik, de ha eszek elmúlik, ha egésznap ennék nem fájna.....?!?!

Már is van így?


2010. aug. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
rágózz és egyél több cukrot/szénhidrátot
2010. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tenziós migrénem van. Lehet, hogy a vércukroddal kapcsolatos a fejfájásod! Mindenképp mondd el a neurológusodnak!
2010. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem múlik el az evéstől. Most éppen negyedik napja minden délután fáj. Foltok ugrálnak a szemem előtt, nem látok, és iszonyatosan fáj a fejem. Semmilyen fájdalom csillapitó nem használ. Fogalmam sincs mitől lehet.
2010. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Óóóó sajnálom.Miután haza jöttem, bevettem a gyógyszert,kicsivel már jobb, de még mindig fáj.

A vonaton míg ettem, elmult.Megettem a vacsimat, addig elmult.Mostmár kezd hatni a gyógyszer..

2010. aug. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!