Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre több szemölcs jön ki a...

Egyre több szemölcs jön ki a lábamon. És van egy újabb a hüvelykujjamon. Máshol nem találtam ilyet. Mitől jöhettek ki ezek? És az eltávolításuk után mivel előzhetném meg hogy újra előjöjjenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász! Múltkor erről volt szó a tv-be hogyha valaki azt tapasztalja hogy egyre több új szemölcs jelenik meg rajta azonnal menjen bőrgyógyászhoz!
2010. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Régen nekem is volt ilyen és a doki gyógyszert írt fel, mert azt mondta, hogy telítődött a szervezetem a vírussal ami ezt kiváltotta.
2010. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

legyengülhetett az immunrendszered, a doki majd felír immunerősítőt. a szemölcsöket pedig kezelgesd, nekem a Duofilm nagyon bevált.

nekem évekig megvoltak a talpamon, aztán egyszerre elmúlt mind. ha túl leszel rajta, állítólag kicsi az esélye annak hogy visszajöjjenek, kialakul egy kis védettség. kitartást!

2010. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!