Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a bőrkeményedés...

RoŁanĐ kérdése:

Mi lehet ez a bőrkeményedés féleség a hüvelykujjamon?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta kb. 2-3 éve jelen van ez mindkét hüvelykujjamon, de eddig nem foglalkoztam vele viszont már eléggé idegesít és egyre nagyobb. A hüvelykujjam közepén a porcnál mindha bőrkeményedés lenne de ez nemaz mert azt állítólag lelehet reszelni de ezt próbáltam és nemhasznált, bármit csinálok vele mintha az a bőröm lenne mert fáj de kidudorodva, az egyiken nagyobb mint a másik remélem nagyobb nemlesz, de valakinek nincs valami ötlete hogy mi lehet az vagy hogyan kéne kezelni?
2010. szept. 21. 19:15
 1/4 anonim válasza:

VÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!

Azt azonnal, de nagyon azonnal vidd el egy MASZEK bőrgyógyászhoz, nekem is volt ilyen, ez egy vírusos szemölcs, el fog terjedni mint a szar, és pont ezek a jelei, hogy nagyobblesz, fáj ha leszedeed, és a legrosszabb, hogy terjed!!! simán összefertőzheted vele a környezeted, bekerül a szádba, stb. rögtön, azonnal vidd el orvoshoz!!!!4 de mindenképpen maszek bőrgy.-hoz,mert a szar állami orvos, felír valami kaparót, hogy "az majd ha rendszeresen csinálod, elmúlik 1-2hónap múlva" a f**zt!! jobban fog attól elterjedni!!!!!! a maszek bőrgy. gyorsan leégeti, annyi pénzbe kerül összesen mintaz állami bőrgy. és seperc alatt leszedi neked,igaz, fáj egy kicsit, de megszabadulsz tőle!!!!!!!!

NE HAGYD TERJEDNI!!!!!!! ISZONYÚ EZ A VÍRUS!! nekem 2-3 hete égették le, a lábamon volt, nagyon durván elterjedt mert a szar államihoz mentem. tehát.. a mszek 20perc alatt leszedte (és nekem nem csak egy volt szóval ugy volt 20 perc)!!!!!!!! szedesdleeeee!!!!!!

2010. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

itt egy link a dokiról ahol énvoltam, nagyon jó, budapesten van (igaz a szélén) de nagyon megéri!

2010. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

bocsi a helyesírási hibákért de siettem nehogy valaki megelőzzön és hülyeséget írjon:)

ha ez nem az,és tévedek (99% hogy nem tévedek) akkor is vidd el mindenképpen bőrgyógyászhoz, az megcsinál mindent, az ilyen dolgokhoz hozzá se kéne nyúlni, hanem azonnal orvoshozmenni

remélem a legjobbakat

2010. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom tanácsodat és elmegyek ha nemis az valamit csak tud mondani. Még azért meghallgatok 1-2 választ.
2010. szept. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!